ФУТБОЛ: Още един шампион на България идва на звездния мач в Добрич

20.09.2019 г. 13:45:41 ч.
/
Легендарните нападатели на „Добруджа“ ще трябва да покажат, че не са изгубили головия си нюх, защото ще имат нелеката задача да превземат вратата, пазена от един от най-добрите вратари в историята на българския футбол. След отпадането на Йордан Господинов, поради ангажименти в телевизията, в която е анализатор, светкавично бе намерен негов достоен заместник. На вратата на бившите национали на България в звездния мач ще застане Петко Петков. Той играе 5 години в ЦСКА, като през сезон 1996/97 постига дубъл – става шампион и печели купата, и е обявен за най-добър вратар в първенството.

Мачът между легендите на „Добруджа“ и бившите национали на България, с който ще бъде отбелязан вековния юбилей на футбола в Добрич, ще бъде във вторник, от 17.00 часа, на стадион „Дружба“.
Снимка:botevplovdiv.bg