ФУТБОЛ: Само 4 мача в първия кръг на Б група

01.08.2013 г. 16:55:00 ч.
/ ИА Добруджа
ФУТБОЛ: Само 4 мача в първия кръг на Б група
Само 4 двубоя ще се изиграят от първия кръг на първенството в „Б" група. Това стана ясно, след днешното заседание на Спортно-техническата комисия на БФС. Един от четирите мача в събота ще бъде на стадион „Дружба". От 18.00 часа Добруджа посреща Академик (Свищов).
След заседанието си от СТК приеха и потвърдиха отказа на Светкавица и Чавдар да играят във втория ешелон и чакат изрядни документи от Миньор, който взима лиценза на Витоша (Долна Диканя) и ще играе на чисто във „В" група.
В същото време заради настъпилият хаос в „Б" група, от футболната централа отложиха срещите от първия кръг на Банско, Монтана и Раковски, които трябваше да играят с трите отказали се отбора.
На следващото си заседание СТК ще утвърди окончателния формат на шампионата във втория ешелон през новия сезон.
Утре от 17.00 часа ръководството на Добруджа свиква пресконференция, на която ще присъстват старши треньорът Радослав Вардаров, спортно-техническият директор Светослав Петров и футболисти от клуба. Темата на пресконференцията е "Целите, които предстоят за отбора през новия сезон".


Коментирайте
Подобни новини
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба



Яндекс.Метрика