ФУТБОЛ: Старшата на Добруджа загуби от Лудогорец в първи четвъртфинал за Купата

08.11.2018 г. 17:19:00 ч.
/
 ФУТБОЛ: Старшата на Добруджа загуби от Лудогорец в първи четвъртфинал за  Купата
Юношите старша възраст на Добруджа загубиха с 1:4 от Лудогорец в първи четвъртфинален мач в турнира за Купата на БФС, набор 2001. Двубоят се игра в комплекс "Гнездо на орли" в Разград.
Велислав Минков откри резултата след добра многоходова атака на Лудогорец.  Пламен Шестаков изравни за Добруджа след контраатака.
Малко по-късно Калоян Симеонов направи 2:1. До почивката домакините отбелязаха още едно попадение, дело на Кирил Янакиев.  В началото на второто полувреме Джефер Джефер се разписа за крайното 4:1.
Реваншът Добруджа - Лудогорец е на 13 ноември, вторник, от 14:00 ч. на стадион "Дружба".
Двата отбора трябва да излъчат последния полуфиналист в турнира. Място в топ 4 вече намериха Ботев (Пловдив), Сокол (Марково) и Черно море.
Снимка:dobrudjabg.com