ФУТБОЛ: Устрем (Дончево) разгроми Хитрино като гост. Кико с хеттрик

20.10.2019 г. 12:26:03 ч.
/
ФУТБОЛ:  Устрем (Дончево) разгроми Хитрино като гост. Кико с хеттрик
Устрем (Дончево) победи с 5:2 като гост Хитрино в мач от 10-ия кръг на лигата. За гостите това бе шеста победа от началото на първенството, а с най-голям принос за нея бе Кристиян Димитров, който се разписа три пъти. Първото от попаденията си Кико вкара малко след първия съдийски сигнал за мача. Бързо след това Хитрино  успя да изравни за 1:1. Радостта на домакините бе кратка, защото гостите покачиха на 2:1 чрез Станислав Иванов, който бе точен от дузпа. Минути преди края на първото полувреме Устрем увеличи резултата на 3:1 с гол на Станимир Андонов.
Домакините върнаха едно попадение в началото на второто полувреме. Надеждите на домакините за пълен обрат в резултата се оказаха напразни след като Кристиян Димитров отбеляза нови два гола. Първият бе от дузпа, а вторият след самостоятелен рейд в противниковата защита, с който оформи и крайното 5:2 в полза на отбора от Дончево.

С тази победа Устрем се изкачи на четвъртата позиция във временното класиране с 18 точки.
Снимка:burgascity.com