ФУТБОЛ: Утре теглят жребия за Втора лига

13.07.2020 г. 14:43:10 ч.
/
ФУТБОЛ: Утре теглят жребия за Втора лига
Във вторник „Добруджа“ ще научи името на първия си съперник при завръщането в професионалния футбол. В Амфитеатралната зала на Национална футболна база „Бояна“ утре, от 14.30 часа, ще бъде изтеглен жребият за Втора лига, съобщават от Българския футболен съюз. Преди това, половин час по-рано, ще бъде изтеглен жребият за елита.

Във Втора лига ще участват 18 отбора, а началото на сезона е предвидено за 7 август.

Коментирайте
Подобни новини
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори



Яндекс.Метрика