Футбол: Воденият от Радо Боянов Поморие шокира Черноморец в Балчик (ВИДЕО)

17.09.2018 г. 17:50:22 ч.
/
Черноморец (Балчик) загуби като домакин с 0:3 от Поморие в мач от 7-я кръг на Втора лига. Гостите откриха резултата още в 13-ата минута, когато Живко Петков засече с глава центриране от корнер. След попадението футболистите на Радо Боянов създадоха още няколко ситуации за гол, като веднъж удариха и гредата. Черноморци се активизираха в края на полувремето, когато за 3 минути създадоха няколко положения за гол, но младокът Йосков нямаше късмет.
През втората част домакините продължиха с опитите си да изравнят, но гостуващият тим действа много солидно в отбрана, а в 73-ата стигна до втори гол след перфектно изпълнен фаул от Бекир Расим. Две минути преди края на редовното време Християн Казаков също показа умения при изпълнението на пряк свободен удар и се разписа за крайното 0:3.