Футболът у нас се завръща с публика, стадионите пълни до 30%

02.06.2020 г. 17:26:39 ч.
/
Футболът у нас се завръща с публика, стадионите пълни до 30%
След подновяването на футболния сезон, феновете ще могат и да се върнат на стадионите. Със заповед от днес, здравният министър Ананиев разреши присъствието на публика.
"Считано от 05.06.2020 г., разрешава провеждането на първенството за първа и втора професионална футболна лига пред публика, при заетост на местата до 30% от общия им капацитет и при настаняване на зрителите най-малко през 2 седалки. Това съобщиха от здравното министерство.
Снимка:7dnisport.bg

Коментирайте
Подобни новини
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света



Яндекс.Метрика