Футболът у нас се завръща с публика, стадионите пълни до 30%

02.06.2020 г. 17:26:39 ч.
/
Футболът у нас се завръща с публика, стадионите пълни до 30%
След подновяването на футболния сезон, феновете ще могат и да се върнат на стадионите. Със заповед от днес, здравният министър Ананиев разреши присъствието на публика.
"Считано от 05.06.2020 г., разрешава провеждането на първенството за първа и втора професионална футболна лига пред публика, при заетост на местата до 30% от общия им капацитет и при настаняване на зрителите най-малко през 2 седалки. Това съобщиха от здравното министерство.
Снимка:7dnisport.bg

Коментирайте
Подобни новини
КЗП с масирани проверки за нелоялни търговски практики по Черноморието
КЗП с масирани проверки за нелоялни търговски практики по Черноморието
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни в гр. Първомай
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни в гр. Първомай
Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"
Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"
ГИТ спря 209 опасни работни места в строителството
ГИТ спря 209 опасни работни места в строителството



Яндекс.Метрика