Футболът у нас се завръща с публика, стадионите пълни до 30%

02.06.2020 г. 17:26:39 ч.
/
Футболът у нас се завръща с публика, стадионите пълни до 30%
След подновяването на футболния сезон, феновете ще могат и да се върнат на стадионите. Със заповед от днес, здравният министър Ананиев разреши присъствието на публика.
"Считано от 05.06.2020 г., разрешава провеждането на първенството за първа и втора професионална футболна лига пред публика, при заетост на местата до 30% от общия им капацитет и при настаняване на зрителите най-малко през 2 седалки. Това съобщиха от здравното министерство.
Снимка:7dnisport.bg

Коментирайте
Подобни новини
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, където стана катастрофата с камион в района на Мало Бучино
Прокуратурата възложи цялостна проверка на пътя, където стана катастрофата с камион в района на Мало Бучино
Правителството започва поредица от срещи за справяне с безводието
Правителството започва поредица от срещи за справяне с безводието
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента



Яндекс.Метрика