ХАНДБАЛ: Антон Петров се завръща в игра

10.09.2020 г. 13:51:26 ч.
/
След 3-годишно отсъствие, заради тежка контузия, Антон Петров се завръща в игра за „Добруджа“. Пивотът тренира от началото на подготовката на отбора. На практика той е единственото ново попълнение в мъжкия състав на хандбален клуб „Добруджа“. Наравно със своите съотборници тренира и Илиян Денев, който счупи крак в началото на годината при гостуването на „Спартак“ (Варна), но ще бъде на линия за новото първенство.

„Добруджа“ ще загрее за старта на А група с 3 мача в Бургас в края на тази седмица. Седмото издание на турнира в памет на Тодор Хънков ще се проведе на 12 и 13 септември. По традиция в Бургас отново ще се съберат най-добрите мъжки хандбални отбори в България, за да почетат легендарния вратар и треньор. В събота „Добруджа“ ще срещне последователно „Локомотив“ (Горна Оряховица) и „Чардафон“ (Габрово). В другата група са „Фрегата“ (Бургас), „Осъм“ (Ловеч) и „Спартак“ (Варна). В неделя ще се играят финалът и мачовете за трето и пето място в крайното класиране.