ХАНДБАЛ: „Добруджа“ ще се бори докрай за участие в плейофите

20.02.2020 г. 15:21:18 ч.
/
ХАНДБАЛ: „Добруджа“ ще се бори докрай за участие в плейофите
Въпреки че е на нетипичното за отбора седмо място в класирането, в Хандбален клуб „Добруджа“ не са се отказали да се борят докрай за участие в плейофите между първите четири тима след редовния сезон. Следващият мач по път към целта е в събота, от 15.00 часа срещу „Спартак“ (Варна) в залата на Първа Езикова гимназия.

Във временното класиране „Добруджа“ е на седмо място с 10 точки от 5 победи и 6 загуби. „Спартак“ (Варна) пък е пети с 12 точки. Това ще бъде последното гостуване на жълто-зелените за редовния сезон, след което предстои серия от 4 поредни домакинства, и то срещу преки конкуренти за местата в зоната на плейофите.

Всички хандбалисти на „Добруджа“ са здрави и се подготвят за предстоящия мач със „Спартак“.

„Излизаме за победа във Варна. Целта пред нас остава влизане в четворката и всички в отбора сме уверени, че можем да я постигнем“, сподели за радио „Добруджа“ Георги Андреев – президент и старши треньор на Хандбален клуб „Добруджа“.

Коментирайте
Подобни новини
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
ТЕНИС: Международният турнир J60 Izida Cup се провежда на кортовете в Добрич
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Силно представяне за КПС „Добруджа 2021“ в национален турнир по плуване за деца с увреждания
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"



Яндекс.Метрика