ХАНДБАЛ: Добруджа в група с Чардафон и Локо Горна на турнира в Бургас

08.09.2020 г. 12:03:25 ч.
/
„Добруджа“ ще бъде в група с „Чардафон“ (Габрово) и „Локомотив“ (Горна Оряховица) на турнира в памет на Тодор Хънков, който ще се проведе в края на тази седмица. По традиция в Бургас отново ще се съберат най-добрите мъжки хандбални отбори в България, за да почетат легендарния вратар и треньор. В другия поток ще бъдат домакинът „Фрегата“, „Осъм“ (Ловеч) и „Спартак“ (Варна). В събота ще се изиграят мачовете в двете групи. Победителите в тях в неделя ще играят на финала на седмото издание на турнира. Предвидени са и мачове за трето и пето място в крайното класиране.

Седмица по-късно, на 19 септември ще се изиграят първите мачове за сезона в мъжката А хандбална група.