ХАНДБАЛ: „Добруджа“ започна годината със загуба (ВИДЕО)

23.01.2021 г. 17:01:41 ч.
/
В мач от първия за годината кръг в мъжката А хандбална група „Добруджа“ загуби домакинството си на „Локомотив“ (Горна Оряховица) с 26:19. На почивката гостите водеха с 11:8. Поради липсата на отопление в зала „Русалка“ в Добрич, срещата се игра в Каварна.

Най-резултатен за „Добруджа“ в този мач бе Стилиян Стоянов със 7 гола. Много силно през втората част се включи юношата Станимир Милушев, който отбеляза 4 гола за едно полувреме.

„Добруджа“ остава само с 2 точки от началото на сезона. Добричлии ще опитат да увеличат актива си след седмица, когато ще приемат „Локомотив“ (Мездра).