ХАНДБАЛ: "Добруджа" започна годината със загуба във Варна

25.01.2020 г. 20:41:55 ч.
/
ХАНДБАЛ: "Добруджа" започна годината със загуба във Варна
В първия си мач от мъжката А хандбална група за годината "Добруджа" загуби гостуването си на "Локомотив" във Варна с 37:24. На почивката домакините водеха с 19:12.

Така "Добруджа" остава на седмото място с 8 точки. В следващия кръг жълто-зелените ще гостуват на "Асти" в Хасково.

За "Локомотив" (Варна) пък това бе 11-а победа от 11 мача през това първенство.

Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика