ХАНДБАЛ: „Добруджа“ започна подготовка

20.08.2019 г. 16:04:29 ч.
/
ХАНДБАЛ: „Добруджа“ започна подготовка
От седмица мъжкият състав на хандбален клуб „Добруджа“ води подготовка за новия сезон. В заниманията участват 15 състезатели. На този етап се запазва съставът, който през миналия сезон, спечели сребърните медали в първенството, като няма новопривлечени или напускащи хандбалисти.
 
Ще тренираме в Добрич, като засега наблягаме на физическата подготовка, обясни Георги Андреев – президент и старши треньор на „Добруджа“.
 
Първите предсезонни мачове на отбора ще бъдат на турнира в памет на легендарния вратар и треньор Тодор Хънков на 14 и 15 септември. По традиция в навечерието на новото първенство най-добрите в България за шеста поредна година ще се съберат в Бургас.
 
Стартът на мъжката А хандбална група е планиран за 28 септември.

Коментирайте
Подобни новини
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори



Яндекс.Метрика