ХАНДБАЛ: „Добруджа“ започва сезона с гостуване в Ловеч

15.09.2021 г. 14:57:00 ч.
/
ХАНДБАЛ: „Добруджа“ започва сезона с гостуване в Ловеч
В откриващия мач за новия сезон в мъжката А хандбална група „Добруджа“ ще гостува на вицешампиона „Осъм“ в Ловеч на 18 септември, събота, от 15.00 часа. През това първенството ще участват 9 отбора.

Първото домакинство на „Добруджа“ ще бъде на празничния за Добрич 25 септември, когато жълто-зелените след близо година прекъсване отново ще имат мач в своята зала „Русалка“.

Запазва се съставът от миналия сезон, като на този етап няма нови или напуснали хандбалисти.

Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика