ХАНДБАЛ: „Добруджа“ започва втория полусезон с две домакинства в Каварна

19.01.2021 г. 14:10:11 ч.
/
ХАНДБАЛ: „Добруджа“ започва втория полусезон с две домакинства в Каварна
С две поредни домакинства ще започне вторият полусезон за хандбалистите на „Добруджа“. Поради липсата на отопление в зала „Русалка“, мачовете ще се играят в Каварна.

Първият официален мач на „Добруджа“ за годината е в събота, от 14.00 часа, срещу „Локомотив“ (Горна Оряховица). Седмица след това жълто-зелените ще приемат в Каварна и „Локомотив“ (Мездра) в мач от мъжката А хандбална група.

През миналата седмица „Добруджа“ изигра две контроли. Добричлии първо спечелиха срещу „Калиакра“ в Каварна с 46:20, а след това загубиха от „Шумен“ с 28:20.

Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика