Начало >Добруджа >Регионални

Инициативата „Попитай кмета” този месец ще бъде в град Генерал Тошево

24.01.2020 г. 09:17:17 ч.
/
Инициативата „Попитай кмета” този месец ще бъде в град Генерал Тошево
Този месец инициативата на община Генерал Тошево „Попитай кмета” ще се проведе на 30 януари, четвъртък от 17:30 часа в гр. Генерал Тошево. В рамките на срещата кметът Валентин Димитров ще представи по-важните задачи, реализирани през изминаващия месец, а присъстващите ще имат възможност да задават въпроси, касаещи работата на администрацията или да направят предложения и препоръки към ръководството. Срещата ще се състои в зала „Дора Габе“  на III-ия етаж в сградата на Общината.
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
Фолклор, билки и традиции на 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (ВИДЕО)
Фолклор, билки и традиции на 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (ВИДЕО)
Успешен 16-и „Празник на гърнетата“ в Крушари, обмислят да изнесат събитието в гора (ВИДЕО)
Успешен 16-и „Празник на гърнетата“ в Крушари, обмислят да изнесат събитието в гора (ВИДЕО)
ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Ген. Тошево успешно реализира проект „CHANGE“ – „Да изберем здравето и природата за глобална защита“
ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Ген. Тошево успешно реализира проект „CHANGE“ – „Да изберем здравето и природата за глобална защита“
Малки и големи се изявиха на сцената 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (СНИМКИ)
Малки и големи се изявиха на сцената 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (СНИМКИ)



Яндекс.Метрика