Начало >Добруджа >Общество

Йордан Йорданов:Честита Нова година, нека бъдем смели

01.01.2016 г. 09:42:21 ч.
/
Йордан Йорданов:Честита Нова година, нека бъдем смели
Въпреки големият студ снощи,  минус 7 градуса на площад "Свобода" в Добрич дойдоха стотици граждани за да посрещнат Новата 2016 год.Последните секунди от старата отброи кметът Йордан Йорданов.Хубаво е да запомним 2015 година само с добро.За Добрич това беше годината носител на промяната, отбеляза Йорданов.Той пожела здраве и благоденствие на добричлии, да бъдем смели и по-оптимистично настроени.На площада прозвуча химна на Република България, Многоя лета пяха добруджанци и първи сурвакарски благослов.
Малчуганът който сурвака кмета "нареди" да е пълна кесията на общината.

Коментирайте
Подобни новини
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Четири жени от област Добрич посетиха европарламента по покана на евродепутата Ивайло Вълчев
Четири жени от област Добрич посетиха европарламента по покана на евродепутата Ивайло Вълчев
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич



Яндекс.Метрика