Начало >Добруджа >Общество

Йордан Йорданов:Честита Нова година, нека бъдем смели

01.01.2016 г. 09:42:21 ч.
/
Йордан Йорданов:Честита Нова година, нека бъдем смели
Въпреки големият студ снощи,  минус 7 градуса на площад "Свобода" в Добрич дойдоха стотици граждани за да посрещнат Новата 2016 год.Последните секунди от старата отброи кметът Йордан Йорданов.Хубаво е да запомним 2015 година само с добро.За Добрич това беше годината носител на промяната, отбеляза Йорданов.Той пожела здраве и благоденствие на добричлии, да бъдем смели и по-оптимистично настроени.На площада прозвуча химна на Република България, Многоя лета пяха добруджанци и първи сурвакарски благослов.
Малчуганът който сурвака кмета "нареди" да е пълна кесията на общината.

Коментирайте
Подобни новини
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод празника на фармацевтите
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод празника на фармацевтите



Яндекс.Метрика