Начало >Добруджа >Криминални

Изгоряха два от цветните контейнери в Добрич, поставени наскоро

06.10.2020 г. 20:38:25 ч.
/
Изгоряха два от цветните контейнери в Добрич, поставени наскоро
Пожар унищожи два контейнера за разделно събиране на отпадъци в Добрич. Малко след 20.00 часа екип на Пожарната гаси пламъците на цветните контейнери, поставени на улица „Генерал Георги Попов”, пред училище „Димитър Талев”, видя репортер на медийна група „Добруджа. Изгорелите контейнери са жълт (за метали и пластмаси) и син (за хартия).

Припомняме, новите контейнери на "Екопак" АД, бяха разположени преди два месеца, след като Община Добрич  сключи договор с  фирмата за разделно събиране на отпадъците от опаковки.
На 160 места в града има площадки за разделно събиране. Всяка точка се състои от три контейнера: син, жълт и зелен, тип „Иглу“ с общ обем 4500 литра.

Коментирайте
Подобни новини
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес



Яндекс.Метрика