КАРАТЕ: Второ състезание и нов медал за СК „Сейкен”

14.10.2019 г. 11:23:39 ч.
/ ИА Добруджа
Добричкият карате клуб „Сейкен” завоюва медал и във второто състезание от есенния календар на Българската карате киокушин федерация – Купа „Ояма“ за деца до 8 и до 10 години. Турнирът се проведе в Нови Пазар, област Шумен, а добричкият клуб се представи с петима състезатели Георги Петров, Данаил Иванов, Светослав Стоянов и братята Емануил и Божидар Маринови. Именно по-малкият брат Емануил (крайният вдясно на снимката) завоюва бронзов медал при децата до 8 години.
Припомняме, „Сейкен” спечели два медала от първото състезание от есенния сезон - Национална купа „Царевец” във Велико Търново, което се проведе в началото на месеца.