Начало >Добруджа >Регионални

Кметът на Генерал Тошево с поздрав по случай Деня на здравния работник

07.04.2021 г. 09:59:51 ч.
/
Кметът на Генерал Тошево с поздрав по случай Деня на здравния работник
Уважаеми лекари,
Уважаеми медицински сестри,
Уважаеми здравни работници,
На 7-ми април – Световния ден на здравето, бих искал да ви поздравя с вашия професионален празник.
Заради пандемията, предизвикана от COVID-19 през последната година, на преден план отново изпъкна изключително важната роля на хората, заети в здравеопазването. Тези, които в продължаващата извънредна обстановка и в условията на безпрецедентна кадрова криза, пожертваха своето здраве и време, затова всеки нуждаещ се от здравна услуга да бъде обгрижен. Уверявам Ви, че Вашият професионализъм, Вашата адекватна намеса и внимание към пациентите не останаха незабелязани и именно на 7-ми април ние искаме да изразим събраната през цялата година благодарност за труда, проявените съпричастност и човещина.

 Уважаеми лекари и медицински специалисти,
в този празничен ден Ви пожелавам да бъдете здрави и щастливи, а в делниците да сте удовлетворени от всичко, което правите, защото изпълнявате най-важната мисия на този свят – да бдите над човешкия живот.

 Честит празник!

 Валентин Димитров
Кмет на община Генерал Тошево

 
Снимка:generaltoshevo.bg
Източник:Община Ген.Тошево

Коментирайте
Подобни новини
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика