Кметът на Ню Йорк в неплатен отпуск заради финансови затруднения

17.09.2020 г. 09:44:16 ч.
/
Кметът на Ню Йорк в неплатен отпуск заради финансови затруднения
Кметът на Ню Йорк Бил де Блазио съобщи, че той и служителите му излизат за една седмица в неплатен отпуск заради "безпрецедентните бюджетни предизвикателства", дължащи се на пандемията от коронавируса, предаде ДПА.
"От 1 октомври всички служители на кметството ще излязат в неплатен отпуск, като това очевидно се отнася и за мен", каза Де Блазио на пресконференция.
Де Блазио възнамерява да работи без заплащане по време на неплатения си отпуск.
Мярката ще засегне близо 495 служители на кметството.
/БТА/

 
Източник:Dnes.bg

Коментирайте
Подобни новини
Украйна нанесе удари по две руски рафинерии, железопътен мост в Крим и склад за боеприпаси
Украйна нанесе удари по две руски рафинерии, железопътен мост в Крим и склад за боеприпаси
Рекордната горещина в Европа: Жегата се измества на изток
Рекордната горещина в Европа: Жегата се измества на изток
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието
Германия започва масова депортация на афганистанци
Германия започва масова депортация на афганистанци



Яндекс.Метрика