Мъж живя три месеца на летище заради страх от COVID-19

19.01.2021 г. 10:45:54 ч.
/
Мъж живя три месеца на летище заради страх от COVID-19
На международното летище „ОХеър“ в Чикаго 36-годишен мъж е живял в продължение на 3 месеца, защото се е страхувал поради Covid пандемията да лети до Лос Анджелис.
Според информациите арестуваният Адития Удай Сингх е пристигнал на летището от Лос Анджелис на 19 октомври и досега е живял там.
 Бил е задържан след като 2-ма служители на „Юнайтед еърлайнс“ поискали да видят пропуска му и той им показал картата на оперативен мениджър на летището, който бил съобщил, че пропуска му е изчезнал още в края на октомври.
Заловеният от полицията и изправен в съда по обвинение за пребиваване в защитена зона, кражба на самоличност и на около 500 долара 36-годишният Адития Сингх заявява, че се „уплашил да се прибере у дома поради Covid-19“ и че други пътници са му осигурявали храна.
Според защитникът на Сингх той няма криминално минало, живее със съквартиранти в Ориндж, югоизточно от Лос Анджелис, има магистърска степен по хотелиерство и е безработен.
Засега той е освободен под гаранция от 1000 долара и трябва да върне в съда на 27 януари.
Източник:ТРУД

Коментирайте
Подобни новини
Независима комисия на ООН обвини Израел в целенасочени атаки срещу палестински деца
Независима комисия на ООН обвини Израел в целенасочени атаки срещу палестински деца
ЕС на прага на дигиталното евро
ЕС на прага на дигиталното евро
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Британският премиер подаде оставка
Британският премиер подаде оставка



Яндекс.Метрика