Начало >Добруджа >Общество

На 4 ноември във "В и К" откриват Callcenter

01.11.2013 г. 13:31:00 ч.
/ ИА Добруджа
На 4 ноември във "В и К" откриват Callcenter
Изграденият във „В и К" Добрич Callcenter, ще бъде официално открит на 4 ноември от 10.00 часа. Това ще бъде началото на поредица от мерки, целящи да се подобри качеството на обслужване на клиентите и подобряване на ликвидността на дружеството. Целта е увеличаване на приходите на „В и К" ЕООД Добрич, чрез подобряване на работните процеси по отчитането на потребеното количество вода и заплащане на фактурираните ВиК услуги. На събитието ще бъдат презентирани иновационни методи в инкасирането и събирането на просрочени вземания от  некоректни абонати, посочват от водното дружество.


Коментирайте
Подобни новини
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод празника на фармацевтите
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод празника на фармацевтите



Яндекс.Метрика