Начало >Добруджа >Общество

На 4 ноември във "В и К" откриват Callcenter

01.11.2013 г. 13:31:00 ч.
/ ИА Добруджа
На 4 ноември във "В и К" откриват Callcenter
Изграденият във „В и К" Добрич Callcenter, ще бъде официално открит на 4 ноември от 10.00 часа. Това ще бъде началото на поредица от мерки, целящи да се подобри качеството на обслужване на клиентите и подобряване на ликвидността на дружеството. Целта е увеличаване на приходите на „В и К" ЕООД Добрич, чрез подобряване на работните процеси по отчитането на потребеното количество вода и заплащане на фактурираните ВиК услуги. На събитието ще бъдат презентирани иновационни методи в инкасирането и събирането на просрочени вземания от  некоректни абонати, посочват от водното дружество.


Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика