Начало >Добруджа >Общество

На 4 ноември във "В и К" откриват Callcenter

01.11.2013 г. 13:31:00 ч.
/ ИА Добруджа
На 4 ноември във "В и К" откриват Callcenter
Изграденият във „В и К" Добрич Callcenter, ще бъде официално открит на 4 ноември от 10.00 часа. Това ще бъде началото на поредица от мерки, целящи да се подобри качеството на обслужване на клиентите и подобряване на ликвидността на дружеството. Целта е увеличаване на приходите на „В и К" ЕООД Добрич, чрез подобряване на работните процеси по отчитането на потребеното количество вода и заплащане на фактурираните ВиК услуги. На събитието ще бъдат презентирани иновационни методи в инкасирането и събирането на просрочени вземания от  некоректни абонати, посочват от водното дружество.


Коментирайте
Подобни новини
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Четири жени от област Добрич посетиха европарламента по покана на евродепутата Ивайло Вълчев
Четири жени от област Добрич посетиха европарламента по покана на евродепутата Ивайло Вълчев
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич



Яндекс.Метрика