Начало >Добруджа >Общество

Добрич отбеляза тържествено националния празник (ВИДЕО)

03.03.2021 г. 10:34:09 ч.
/
Добрич отбеляза тържествено националния празник (ВИДЕО)
В 10.30 ч. на мемориалния комплекс „Хан Аспарух“ в Добрич ще започне поклонение и военен ритуал за издигане на националното знаме, знамето на Обединена Европа и знамето на град Добрич. 
Празникът започна с панихида в памет на загиналите за Освобождението на България в храм „Св. Георги“.

От 12.00 ч. на пл. „Свобода“ ще се състои празничен спектакъл с участието на Професионален фолклорен ансамбъл „Добруджа“, с главен художествен ръководител Стоян Господинов, хореограф Иван Иванов, музикален ръководител Живко Желев, четвъртокласници от  СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ с кл. ръководител Г. Кайпакова, седмокласници от СУ „Димитър Талев“ с кл. ръководител Рада Обрешкова и лауреати на Петия Областен конкурс рецитал „За да я има България“.

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
85 години от 22 юни 1941 г., когато СССР атакува Добрич по въздух
85 години от 22 юни 1941 г., когато СССР атакува Добрич по въздух
Времето на 22 юни
Времето на 22 юни
Вестник ГЛАС: Образование – минало и бъдеще
Вестник ГЛАС: Образование – минало и бъдеще
Общински съвет - Добрич ще заседава на 30 юни
Общински съвет - Добрич ще заседава на 30 юни



Яндекс.Метрика