Начало >Добруджа >Регионални

На работна среща с кметове и наместници обсъдиха проблемите в селата на община Каварна

03.08.2020 г. 15:37:33 ч.
/
На работна среща с кметове и наместници обсъдиха проблемите в селата на община Каварна
Срещите с кметовете и кметските наместници на територията на община Каварна да се провеждат един път в месеца, предложи кметът Елена Балтаджиева на среща с тях днес.
Обсъдени бяха теми свързани с предстоящо почистване на тревни терени, поддръжка на гробищни паркове, подновяване на пътна настилка, осветление, подобряване на водоподаването.
На срещата присъстваха и началниците на отделите „Екология и зелена система“, „Устройство на територията и инвестиции“, „Образование, социални дейности и спорт“ и управителят на общинското предприятие „Чиракман“.
На селата Септемврийци и Белгун от днес се предоставят две лица на длъжност „Общ работник“ по програма - Регионална заетост на област Добрич за 2020 година. Дейностите, които ще извършват са свързани с почистване, събиране и извозване на отпадъци, опаковане и поддръжка на дървесни, храстови и други насаждения. Планираният край на изпълнение на програмата е до 2 декември 2020 година.
Източник:Община Каварна

Коментирайте
Подобни новини
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика