Национален шампионат по спортно ходене ще се проведе утре в Балчик

28.03.2014 г. 12:15:00 ч.
/ ИА Добруджа
Национален шампионат по спортно ходене ще се проведе утре в Балчик
Национален шампионат по спортно ходене ще се проведе утре по крайбрежната алея в Балчик. Състезанието ще започне от 9.30ч. с надпревара на момчета и момичета до 16 годишна възраст. Разстоянието, което ще изминат, е 3 км. По-късно ще стартират девойки и юноши младша и старша възраст, които ще проходят 5 и 10 км. За 10.50ч. е предвиден стартът на мъже и жени по 20-километровото състезателно трасе. Очакват се близо 100 състезатели от клубовете по лека атлетика от цялата страна да се включат в състезанието, което предшества Балканското първенство по спортно ходене на 12 април отново в Балчик. Във връзка с утрешното състезание се забранява движението на хора и превозни средства от 8.00 до 14.00ч. по крайбрежната алея между хотелите „Мистрал" и „Реджина Мария".


Коментирайте
Подобни новини
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори



Яндекс.Метрика