Начало >Добруджа >Общество

Неврологичното отделение в МБАЛ-Добрич затваря за прием на пациенти заради случай на COVID-19

07.08.2020 г. 16:32:05 ч.
/
Неврологичното отделение в МБАЛ-Добрич затваря за прием на пациенти заради случай на COVID-19
Неврологичното отделение в МБАЛ-Добрич затваря за прием на пациенти поради регистрирани положителни проби на пациент и лекар. съобщи директорът на Регионална здравна инспекция и секретар на Областния координационен щаб д-р Светла Ангелова
Тя добави още, че ръководството на МБАЛ Добрич трябва да направи организация, така че да не се отказва помощ на пациенти, имащи нужда от оказване на неврологична помощ.
Във връзка с повишения обществен интерес специалистът заяви, че няма новорегистрирани положителни случаи в социалните услуги, предлагани на територията на област Добрич.

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 22 юни
Времето на 22 юни
Вестник ГЛАС: Образование – минало и бъдеще
Вестник ГЛАС: Образование – минало и бъдеще
Общински съвет - Добрич ще заседава на 30 юни
Общински съвет - Добрич ще заседава на 30 юни
Днес настъпва астрономическото лято
Днес настъпва астрономическото лято



Яндекс.Метрика