Нов футболист в Добруджа от днес, Кико Петков може да се завърне

12.01.2018 г. 14:41:26 ч.
/
Нов футболист води подготовка от днес с отбора на Добруджа, съобщи старши треньорът Диян Божилов. Това е 20-годишният флангови нападател Валентин Сливов. Роден е през 1997 година в Сопот, преминал през школата на Славия. През миналата година Сливов е защитавал цветовете на Левски (Карлово) и Розова долина (Казанлък). С добрите си изяви крилото предизвика интереса на няколко професионални тима, сред които Оборище (Панагюрище) и Ботев (Враца), но в крайна сметка е предпочел да продължи кариерата си в Добрич.
Сливов става четвъртото ново попълнение през зимата след вратаря Иван Иванов, бранителят Марио Благоев и юношата на „жълто-зелените” Денис Кадир, който се завръща от Септември (Тервел).
Диян Божилов съобщи още, че има вероятност Кристиян Петков – Кико да се завърне в отбора. Припомняме, че Кико реши да премине в Литекс (Ловеч), но не е останал особено впечатлен и проучвал възможността да се завърне отново в родния град.