Нова идея: Да се носят маски до масите в клубовете

23.10.2020 г. 11:22:50 ч.
/
Нова идея: Да се носят маски до масите в клубовете
"Обсъждаме в нощните клубове да се влиза и стига с маска до масите. Мислим и за намаляване на децибелите на музиката, за да не се налага хората да викат и да отделят повече слюнка. Готови сме на компромиси, за да няма пълно затваряне", заяви в ефира Нова тв Ричард Алибегов, председател на Асоциацията на заведенията в България.  
Той изтъкна, че вече се усеща спад на клиентите. 
"През последните седмици в социалното пространство постоянно се коментира, че заведенията трябва да се затворят, както е в съседните държави", каза още Алибегов. 
Алибегов е на мнение, че затварянето на дискотеки и клубове обаче не води до здравен ефект. 
"Въпреки, че баровете в Европа не работят, броят на заразените продължава да расте. Абсолютно нищо не се е променило", категоричен е Алибегов. 
Той е категоричен, че няма бранш, който да издържи на второ затваряне.
Снимка:www.straitstimes.com
Източник:Dnes.bg

Коментирайте
Подобни новини
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Румен Радев в Гданск: Международната общност трябва да мобилизира усилия за прекратяване на войната в Украйна
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.
Увеличението на парите за здраве тази година е с 8,5% спрямо 2025 г.



Яндекс.Метрика