Няколко медала от Международен турнир за гимнастичките на клуб „Angels” от Генерал Тошево

09.12.2019 г. 13:24:21 ч.
/
С три сребърни и един бронзов медал се завърнаха състезателките на спортния клуб по художествена гимнастика „Angels” от гр. Генерал Тошево, от Международния турнир „Academic Winter Cup” 2019. Четвъртото издание на надпреварата се проведе от 5 до 8 декември в София. С прекрасните си изпълнения грациите Александра Хинева, Камелия Иванова, Дияна Бонева и Александра Чимширова, се наредиха горди до гимнастички от Ирландия, Израел, Египет, Гърция и други европейски и национални клубове. В различните класирания момичетата на треньорката Павлета Петрова, заслужиха три сребърни и един бронзов медал.