Начало >Добруджа >Общество

Олимпийската шампионка Стойка Кръстева откри учебната година в училище във Върбица

15.09.2021 г. 13:06:40 ч.
/
Олимпийската шампионка Стойка Кръстева откри учебната година в училище във Върбица
Олимпийската  шампионка по бокс Стойка Кръстева откри учебната година в НУ "Отец Паисий" във Върбица. Припомняме, след като се омъжи добричлийката живее в плевенското село. Новата учебна година в началното училище с. Върбица бе открита с пожелания за здраве и присъствена да е си пожелаха учители, гости и родители. На откриването присъстваха кметът на селото Красимир Маринов, олимпийската шампионка Стойка Кръстева и председателят на Националното сдружение на сираците в България Слави Михайлов. Директорката на училището Поля Мерджанова пожела на всички да са здрави и много успешни, да е присъствена новата учебна година и да постигат с лекота всичко през новата учебна година.

Коментирайте
Подобни новини
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика