Начало >Добруджа >Общество

Олимпийската шампионка Стойка Кръстева откри учебната година в училище във Върбица

15.09.2021 г. 13:06:40 ч.
/
Олимпийската шампионка Стойка Кръстева откри учебната година в училище във Върбица
Олимпийската  шампионка по бокс Стойка Кръстева откри учебната година в НУ "Отец Паисий" във Върбица. Припомняме, след като се омъжи добричлийката живее в плевенското село. Новата учебна година в началното училище с. Върбица бе открита с пожелания за здраве и присъствена да е си пожелаха учители, гости и родители. На откриването присъстваха кметът на селото Красимир Маринов, олимпийската шампионка Стойка Кръстева и председателят на Националното сдружение на сираците в България Слави Михайлов. Директорката на училището Поля Мерджанова пожела на всички да са здрави и много успешни, да е присъствена новата учебна година и да постигат с лекота всичко през новата учебна година.

Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика