Начало >Добруджа >Общество

Още една положителна проба за COVID-19 в Добрич

09.04.2020 г. 09:24:28 ч.
/
Още една положителна проба  за COVID-19 в Добрич
Една положителна проба за коронавирус за изтеклото денонощие има в Добрич, съобщи председателят на Националния оперативен щаб ген.-майор В. Мутафчийски. От РЗИ Добрич съобщиха, че се касае за лице, което е било контактно на установената с положителна проба за COVID-19 възрастна жена, лекувана във Варна. Новият установен случай е на жена, която е без оплаквания и досега е била поставена под карантина за 14 дни. Днес вече карантината се променя и тя е под домашна изолация за 28 дни, считано от 09.04.2020 г. Лицето е предадено за наблюдение на личния му лекар.
Снимка:bapid.com
Източник:Областна администрация

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика