Откриха и 45-ото тяло в изгорелия автобус на АМ "Струма"

26.11.2021 г. 13:34:24 ч.
/
Откриха и 45-ото тяло в изгорелия автобус на АМ "Струма"
Намерено е още едно тяло в изгорелия автобус на АМ "Струма", съобщава bTV по информация на следствието.
Днес е бил извършен повторен оглед на превозното средство.
С новооткритото тяло жертвите на катастрофата все пак стават 45.
Припомняме, вчера на брифинга на Националната следствена служба и прокуратурата бе поставен въпросът, че един човек, спасил се от пожара при катастрофата, се губи някъде. Разследващите обявиха, че в рейса са открити 44 тела, а не както се твърдеше дотогава - 45.
Говорителят на главния прокурор Сийка Милева се позова на думи на свидетел от катастрофата, че от автобуса живи за излезли осем души.
От "Пирогов" обаче опровергаха информацията и заявиха, че са приели 7 лица след тежкия инцидент.
Източник:Dnes.bg

Коментирайте
Подобни новини
Повишават пенсията за старост
Повишават пенсията за старост
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Радев отрече твърденията за замразяване на минималната работна заплата
Радев отрече твърденията за замразяване на минималната работна заплата



Яндекс.Метрика