Начало >Добруджа >Криминални

Пиян шофьор събори ограда и "паркира" в двор

04.12.2013 г. 11:11:00 ч.
/ ИА Добруджа
Пиян шофьор събори ограда и "паркира" в двор
Автомобил, управляван от пиян шофьор влезе в двор на къща. Пътният инцидент е станал вчера около 14.30 часа в Генерал Тошево. По бул. „Г. Кирков" на кръстовището до ЖП прелез, водач на лек автомобил „Форд" с добричка регистрация, поради движение с несъобразена скорост, губи контрол над колата, преминава през разделителен остров на кръстовището, преминава през ограда и се спира в частен двор. При последвалата проверка за употреба на алкохол, цифровата индикация отчита наличието на 2,04 промила в издишания от водача въздух. С полицейска мярка за срок от 24 часа в РУП Генерал Тошево е задържан Д.Р. (59 г.) от град Генерал Тошево. По случая е образувано бързо полицейско производство.


Коментирайте
Подобни новини
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес



Яндекс.Метрика