Начало >Добруджа >Регионални

Плувно лято в Генерал Тошево

06.08.2013 г. 08:55:00 ч.
/ ИА Добруджа
Плувно лято в Генерал Тошево

Стартира Плувно лято 2013 за децата от Лятна академия „Патиланци”. 54 малчугани  в продължение на 10 дни, през най-топлия месец на годината, ще имат възможност да се научат да плуват, да създадат нови приятелства и да се забавляват на комплекс „Басейна” в градския парк. Интересът към водните емоции за подрастващите е голям и затова са толкова много желаещите да участват в  тазгодишното Плувно лято. "Морското приключение" се организира за втора поредна година от Център за работа  деца и е в изпълнение на концесионните условия на комплекса .



Коментирайте
Подобни новини
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море



Яндекс.Метрика