Начало >Добруджа >Общество

Поредна вандалщина. Прекършили едно от дръвчетата в "Алеята на будителите" в парка

16.07.2020 г. 16:44:27 ч.
/
Поредна вандалщина. Прекършили едно от дръвчетата в "Алеята на будителите" в парка
За поредна вандалска проява, съобщават от община Добрич. Този път обект на посегателство е станало едно от дръвчетата, засадени в градския парк в „Алеята на будителите“. Инициативата на общината стартира миналата годна и бе свързана с годишнини на именити на ши съграждани. Прекършената фиданка е до Табелата на създателя на българския балет Анастас Петров.

Коментирайте
Подобни новини
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Месечна прогноза за юли: Очакват се продължителни горещи вълни
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве
Днес е Видовден - денят, в който всичко излиза наяве



Яндекс.Метрика