Начало >Добруджа >Общество

Поредна вандалщина. Прекършили едно от дръвчетата в "Алеята на будителите" в парка

16.07.2020 г. 16:44:27 ч.
/
Поредна вандалщина. Прекършили едно от дръвчетата в "Алеята на будителите" в парка
За поредна вандалска проява, съобщават от община Добрич. Този път обект на посегателство е станало едно от дръвчетата, засадени в градския парк в „Алеята на будителите“. Инициативата на общината стартира миналата годна и бе свързана с годишнини на именити на ши съграждани. Прекършената фиданка е до Табелата на създателя на българския балет Анастас Петров.

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“
Над 1 700 евро са събрани на Еньовден в подкрепа на образователен център в ЕК „Стария Добрич“



Яндекс.Метрика