Начало >Добруджа >Общество

Поредна вандалщина. Прекършили едно от дръвчетата в "Алеята на будителите" в парка

16.07.2020 г. 16:44:27 ч.
/
Поредна вандалщина. Прекършили едно от дръвчетата в "Алеята на будителите" в парка
За поредна вандалска проява, съобщават от община Добрич. Този път обект на посегателство е станало едно от дръвчетата, засадени в градския парк в „Алеята на будителите“. Инициативата на общината стартира миналата годна и бе свързана с годишнини на именити на ши съграждани. Прекършената фиданка е до Табелата на създателя на българския балет Анастас Петров.

Коментирайте
Подобни новини
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения



Яндекс.Метрика