Начало >Добруджа >Общество

Поредна вандалщина. Прекършили едно от дръвчетата в "Алеята на будителите" в парка

16.07.2020 г. 16:44:27 ч.
/
Поредна вандалщина. Прекършили едно от дръвчетата в "Алеята на будителите" в парка
За поредна вандалска проява, съобщават от община Добрич. Този път обект на посегателство е станало едно от дръвчетата, засадени в градския парк в „Алеята на будителите“. Инициативата на общината стартира миналата годна и бе свързана с годишнини на именити на ши съграждани. Прекършената фиданка е до Табелата на създателя на българския балет Анастас Петров.

Коментирайте
Подобни новини
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод професионалния им празник
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод професионалния им празник
Празнична програма през целия ден в ЕК "Стария Добрич"
Празнична програма през целия ден в ЕК "Стария Добрич"



Яндекс.Метрика