Начало >Добруджа >Регионални

Поредно заседание на общинския Кризисен щаб в Генерал Тошево

30.03.2020 г. 13:57:01 ч.
/
Поредно заседание на общинския Кризисен щаб в Генерал Тошево
В Община Генерал Тошево днес се проведе поредното заседание на общинския Кризисен щаб във връзка с превенцията от разпространение на коронавирус – COVID – 19.
По време на срещата кметът на Община Генерал Тошево Валентин Димитров запозна присъстващите с всички мерки, които са предприети от страна на местната власт за максимално ограничаване на заразата в общината. Градоначалникът съобщи, че 15 доброволци са се отзовали на отправеното предложение за подпомагане дейността на доброволно формирование към Общинска администрация. Те са включени в списък, който е предаден на Централния оперативен щаб, координиращ противоепидемичните мерки в цялата страна.
Назначена е комисия към Общинска администрация за проверка на търговските обекти, за спазване на санитарно-хигиенните изисквания. На заседанието на Щаба бяха докладвани и лицата, които са под карантина.
Следващото  заседание на Кризисния щаб ще се проведе следващия понеделник.

Коментирайте
Подобни новини
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати
12-ото издание на Националния фестивал на лавандулата е днес в Генерал Тошево
12-ото издание на Националния фестивал на лавандулата е днес в Генерал Тошево
Над 2 500 изпълнители ще се включат днес в събора „Песни и танци от слънчева Добруджа“ край село Дебрене
Над 2 500 изпълнители ще се включат днес в събора „Песни и танци от слънчева Добруджа“ край село Дебрене
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево



Яндекс.Метрика