Начало >Добруджа >Регионални

Поредно заседание на общинския Кризисен щаб в Генерал Тошево

30.03.2020 г. 13:57:01 ч.
/
Поредно заседание на общинския Кризисен щаб в Генерал Тошево
В Община Генерал Тошево днес се проведе поредното заседание на общинския Кризисен щаб във връзка с превенцията от разпространение на коронавирус – COVID – 19.
По време на срещата кметът на Община Генерал Тошево Валентин Димитров запозна присъстващите с всички мерки, които са предприети от страна на местната власт за максимално ограничаване на заразата в общината. Градоначалникът съобщи, че 15 доброволци са се отзовали на отправеното предложение за подпомагане дейността на доброволно формирование към Общинска администрация. Те са включени в списък, който е предаден на Централния оперативен щаб, координиращ противоепидемичните мерки в цялата страна.
Назначена е комисия към Общинска администрация за проверка на търговските обекти, за спазване на санитарно-хигиенните изисквания. На заседанието на Щаба бяха докладвани и лицата, които са под карантина.
Следващото  заседание на Кризисния щаб ще се проведе следващия понеделник.

Коментирайте
Подобни новини
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море
Ден на отворените врати в Исторически музей – Генерал Тошево
Ден на отворените врати в Исторически музей – Генерал Тошево



Яндекс.Метрика