Начало >Добруджа >Регионални

Поредно заседание на общинския Кризисен щаб в Генерал Тошево

30.03.2020 г. 13:57:01 ч.
/
Поредно заседание на общинския Кризисен щаб в Генерал Тошево
В Община Генерал Тошево днес се проведе поредното заседание на общинския Кризисен щаб във връзка с превенцията от разпространение на коронавирус – COVID – 19.
По време на срещата кметът на Община Генерал Тошево Валентин Димитров запозна присъстващите с всички мерки, които са предприети от страна на местната власт за максимално ограничаване на заразата в общината. Градоначалникът съобщи, че 15 доброволци са се отзовали на отправеното предложение за подпомагане дейността на доброволно формирование към Общинска администрация. Те са включени в списък, който е предаден на Централния оперативен щаб, координиращ противоепидемичните мерки в цялата страна.
Назначена е комисия към Общинска администрация за проверка на търговските обекти, за спазване на санитарно-хигиенните изисквания. На заседанието на Щаба бяха докладвани и лицата, които са под карантина.
Следващото  заседание на Кризисния щаб ще се проведе следващия понеделник.

Коментирайте
Подобни новини
Пет села от община Добричка ще бъдат без вода до утре заради авария
Пет села от община Добричка ще бъдат без вода до утре заради авария
12-о издание на Фестивала на лавандулата се проведе в Генерал Тошево (СНИМКИ)
12-о издание на Фестивала на лавандулата се проведе в Генерал Тошево (СНИМКИ)
ВиК: Възстановено е водоподаването в Соколово, възможни са смущения във високите части до 12:00 ч.
ВиК: Възстановено е водоподаването в Соколово, възможни са смущения във високите части до 12:00 ч.
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати



Яндекс.Метрика