Позор в Казахстан, Левски отпадна от Лига Европа

11.07.2013 г. 17:56:00 ч.
/ ИА Добруджа
Позор в Казахстан, Левски отпадна от Лига Европа
Левски позорно отпадна от надпреварата за Лига Европа, след като загуби с 0:2 от Иртиш.
"Сините" не успяха да се преборят с казахстанските си противници, след като завършиха 0:0 в София и загубиха с 2:0 в Павлодар. Заради неуспеха си тимът на Николай Митов отпадна още в първия предварителен кръг на втория по престижност турнир в Европа. Казахстанците определено сътвориха история, след като това е едва вторият път, в който Иртиш преминават кръг от европейски турнир. Домакините откриха резултата в шестата минута, след като Мурзоев остана непокрит и отбеляза за 1:0. 13-та минута се превърна във фатална за Левски, след като реферът отсъди дузпа и даде червен картон на Даниел Димов. Бакаев не сбърка и удвои резултата 2:0 в полза на Иртиш. До края на мача "сините" останаха с 10 човека и не успяха да се мобилизират, за да стигнат поне до равенство, което щеше да им осигури продължаване напред в турнира. Въпреки това, Левски отправи няколко по-опасни изстрела към вратата на Котляр, но добрата му намеса не допусна гол. В следващия кръг Иртиш ще се срещне с босненския тим Широки брег.

Източник:БГНЕС

Коментирайте
Подобни новини
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Спортните клубове не са получили от Община Добрич средствата за високо спортно майсторство (ВИДЕО)
Спортните клубове не са получили от Община Добрич средствата за високо спортно майсторство (ВИДЕО)
Третият кръг от Държавното първенство по плажен волейбол ще се проведе в Шабла
Третият кръг от Държавното първенство по плажен волейбол ще се проведе в Шабла
ФУТБОЛ: Повече въпроси, отколкото отговори, след първата тренировка на Добруджа (ВИДЕО)
ФУТБОЛ: Повече въпроси, отколкото отговори, след първата тренировка на Добруджа (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика