Начало >Добруджа >Регионални

Председателят на ОбС-Крушари свиква първо редовно заседание

11.11.2019 г. 08:41:51 ч.
/
Председателят на ОбС-Крушари свиква първо редовно заседание
Първо редовно заседание на Общински съвет Крушари свиква председателят му Видин Каракашев. Сесията ще бъде днес от 14.00 часа. Първата точка от дневния ред е връчване от Общинската избирателна комисия удостоверения на общински съветници и полагане на клетва. Причината е, че двама от първоначално избраните за съветници от групата на ДПС, става заместник-кметове. Това са Назмие Люман и Димитър Костадинов. На техните места в общинския съвет влизат следващите двама в листа на ДПС.
Другите докладни, които ще бъдат на вниманието на съветниците са избиране на временна комисия на ОбС за изготвяне на проект на Правилник за организацията и дейността на ОбС, неговите комисии и взаимодействието му с общинската администрация, определяне на представители в Общото събрание на Националното сдружение на общините в Република България и избор на  представител на Общински съвет Крушари  за член на Областния съвет за развитие на Област Добрич.               

Коментирайте
Подобни новини
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати
12-ото издание на Националния фестивал на лавандулата е днес в Генерал Тошево
12-ото издание на Националния фестивал на лавандулата е днес в Генерал Тошево
Над 2 500 изпълнители ще се включат днес в събора „Песни и танци от слънчева Добруджа“ край село Дебрене
Над 2 500 изпълнители ще се включат днес в събора „Песни и танци от слънчева Добруджа“ край село Дебрене
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево



Яндекс.Метрика