Начало >Добруджа >Регионални

Председателят на ОбС-Крушари свиква първо редовно заседание

11.11.2019 г. 08:41:51 ч.
/
Председателят на ОбС-Крушари свиква първо редовно заседание
Първо редовно заседание на Общински съвет Крушари свиква председателят му Видин Каракашев. Сесията ще бъде днес от 14.00 часа. Първата точка от дневния ред е връчване от Общинската избирателна комисия удостоверения на общински съветници и полагане на клетва. Причината е, че двама от първоначално избраните за съветници от групата на ДПС, става заместник-кметове. Това са Назмие Люман и Димитър Костадинов. На техните места в общинския съвет влизат следващите двама в листа на ДПС.
Другите докладни, които ще бъдат на вниманието на съветниците са избиране на временна комисия на ОбС за изготвяне на проект на Правилник за организацията и дейността на ОбС, неговите комисии и взаимодействието му с общинската администрация, определяне на представители в Общото събрание на Националното сдружение на общините в Република България и избор на  представител на Общински съвет Крушари  за член на Областния съвет за развитие на Област Добрич.               

Коментирайте
Подобни новини
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море
Ден на отворените врати в Исторически музей – Генерал Тошево
Ден на отворените врати в Исторически музей – Генерал Тошево



Яндекс.Метрика