Начало >Добруджа >Регионални

Представители на Младежкия център – Добрич се срещнаха с младежи от Балчик

15.10.2020 г. 08:53:43 ч.
/
Представители на Младежкия център – Добрич се срещнаха с младежи от Балчик
Представители на Младежкия център – Добрич посетиха тази седмица Балчик, като се срещнаха с младежи от ОУ "Антим I", СУ "Христо Ботев" и ЦНСТ – Балчик. На срещите бяха обменени идеи и възможности за участие в дейността на Младежки център - Добрич. Пред младежите бе представен Проект BGLD -1.003-0001 "Младежки център Добрич-Вашето днес" по Програма "Местно развитие , намаляване на бедността и подобрено включване на уязвими групи", финансирана от Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство 2014-2021.

Коментирайте
Подобни новини
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Наградиха победителите от Фотоконкурс „Нов европейски Баухаус в Черноморски басейн“ в Генерал Тошево
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Приключи изпълнението на първия за Община Тервел проект по новата ПРСР
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
Кметът Соня Георгиева връчи Годишните награди на Община Добричка за 2025 г. (ВИДЕО)
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море
България въвежда за първи път отглеждането на пъстърва в морски садки като част от интегрирана аквакултурна система в рамките на пилотен проект в Черно море



Яндекс.Метрика