Премиерът Борисов и Партиотите се включиха в кампанията за хепатита

24.01.2015 г. 16:29:00 ч.
/ ИА Добруджа
Премиерът Борисов и Партиотите се включиха в кампанията за хепатита
Министър-председателят Бойко Борисов се включи в кампанията в подкрепа на страдащите от хепатит С българи. Това стана след като всички депутати и министри получиха покана да споделят благородното начинание на личния си профил във Фейсбук.
"Получих писмо от сдруженията за борба с хепатита "Хепасист" и "ХепАктив", в което ме призовават да се присъединя към националната информационна кампания за повишаване информираността на българското общество за хепатит С "Хепи ли Си?". Затова подкрепям кампанията с посланието "Аз съм Съпричастен към хората, страдащи от хепатит С", написа премиерът в социалната мрежа.
Сред новите поддръжници на кампанията са и народните представители от Патриотичния фронт.

Източник:Народно събрание

Коментирайте
Подобни новини
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
Повишават пенсията за старост
Повишават пенсията за старост
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните



Яндекс.Метрика