Президентът мина в самоизолация

29.10.2020 г. 15:50:24 ч.
/
Президентът мина в самоизолация
Главният секретар на президента Димитър Стоянов е с положителен тест за коронавирус от днес. Димитър Стоянов е в отпуск от 26 октомври, а последният му контакт със служители в президентската институция е от 23 октомври, съобщи прессекретариатът на държавния глава.
За положителния тест за коронавирус е уведомена Столичната регионална здравна инспекция (СРЗИ).
Президентът и служителите, с които е бил в контакт, преминават в самоизолация и дистанционен режим на работа до предписание на СРЗИ. Взети са всички мерки за нормалното функциониране на президентската институция, се отбелязва в съобщението.
Източник:Dnevnik.bg

Коментирайте
Подобни новини
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му



Яндекс.Метрика