Президентът на ФК „Добруджа“: Целта е влизане в "Б" група (ВИДЕО)

14.01.2020 г. 09:38:49 ч.
/
Президентът на ФК „Добруджа“: Целта е влизане в "Б" група (ВИДЕО)
Целта пред отбора е влизане в Б група, заяви на старта на подготовката председателят на Управителния съвет на Футболен клуб „Добруджа“ Валентин Василев в интервю за медийна група „Добруджа“. Оптимист съм, защото Светльо Петров направи отбор от млади и напористи момчета, на които им се играе, добави той. Трябва да изградим един сериозен отбор за Б група, който да не се притеснява за своето оставане, смята президентът на „Добруджа“.

През лятото, когато се завърнах на поста, клубът не бе в добро финансово състояние, но с усилията на целия Управителен съвет успяхме да го стабилизираме, отбеляза Валентин Василев. Той обясни, че заплатите и премиите се изплащат навреме, без закъснение.

Феновете ни не са много на брой, но са много верни и им благодаря, че ни подкрепят навсякъде, където отидем да играем, заяви Валентин Василев.

Репортаж на Димитър Узунов и Петър Петров

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика