Начало >Добруджа >Регионални

Продължават да постъпват дарения за добричката болница

26.03.2020 г. 09:35:37 ч.
/
Продължават да постъпват дарения за добричката болница
6214 лева са дарени до днес от физически лица на МБАЛ-Добрич, съобщават от болничното заведение. Сред постъпилите нови дарения са 20 предпазни шлема от Ротари клуб –Добрич. Председателят на Общински съвет – Добрич Мая Димитрова и 7 общински съветници са дарили 100 предпазни шлема, 40 предпазни очила, 1000 ръкавици.
Фирма „Контики”ООД е осигурила за болницата електрически ръчен генератор за студен аерозол. От фирма „АС” ЕООД, с. Зограф, са превели на болницата 20 000 лева, „Бул Агро Контрол”ЕООД - 2000 лева и Милен Малчев - 1000 лв.
Средствата ще бъдат използвани за закупуване на медицинска техника и апаратура, лични предпазни средства и консумативи за справяне с извънредната ситуация.

Коментирайте
Подобни новини
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Конкурс за детска рисунка „Моят приказен Дворец“ организира ДКИ КЦ „Двореца“ – Балчик
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Шабла е домакин на дискусионен форум „От приобщаване към участие в образователния процес“
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
Традиционният празник на пъпеша в село Българево ще се проведе на 24 и 25 юли
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел
ЦПЛР „Малкият принц“ слага край на културния календар на 51-вите празници на културата в Тервел



Яндекс.Метрика