Начало >Добруджа >Общество

Първи случай на учител с коронавирус след 15 септември

23.09.2020 г. 16:51:15 ч.
/
Първи случай на учител с коронавирус след 15 септември
Първи случай на учител, заразен с коронавирус в Добрич след 15 септември. Учителка от СУ „Димитър Талев” е с положителен тест  от днес. За случая потвърди за радио "Добруджа" д-р Светла Ангелова - директор на РЗИ-Добрич. В момента се установяват контактните лица на преподавателката. Радио "Добруджа" научи още, че последният работен ден на заболялата учителка е бил в петък. Същата се е почувствала зле през почивните дни. 
 

Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика