Начало >Добруджа >Общество

Първи случай на учител с коронавирус след 15 септември

23.09.2020 г. 16:51:15 ч.
/
Първи случай на учител с коронавирус след 15 септември
Първи случай на учител, заразен с коронавирус в Добрич след 15 септември. Учителка от СУ „Димитър Талев” е с положителен тест  от днес. За случая потвърди за радио "Добруджа" д-р Светла Ангелова - директор на РЗИ-Добрич. В момента се установяват контактните лица на преподавателката. Радио "Добруджа" научи още, че последният работен ден на заболялата учителка е бил в петък. Същата се е почувствала зле през почивните дни. 
 

Коментирайте
Подобни новини
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)
Стотици добричлии и гости на града празнуват Еньовден в Етнографския комплекс (ВИДЕО)
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"



Яндекс.Метрика