Начало >Добруджа >Общество

Ротари клуб – Добрич дари на болницата маски - тип „шлем”

25.03.2020 г. 12:28:40 ч.
/
Ротари клуб – Добрич дари на болницата маски - тип „шлем”
От Ротари клуб – Добрич направиха дарение на МБАЛ-Добрич. Част от дарението, което бе предоставено днес, представлява маска/шлем/, лесно-почистваща се, за многократна употреба. Дарението е предоставено и съобразено със спешните задачи, които се решават в областната болница. Търсим варианти за закупуване и на защитни гащеризони за многократна употреба и смятаме, че в следващите няколко дни ще решим и тази спешна задача, посочват ротарианците.

Коментирайте
Подобни новини
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика