Начало >Добруджа >Общество

Ротари клуб – Добрич дари на болницата маски - тип „шлем”

25.03.2020 г. 12:28:40 ч.
/
Ротари клуб – Добрич дари на болницата маски - тип „шлем”
От Ротари клуб – Добрич направиха дарение на МБАЛ-Добрич. Част от дарението, което бе предоставено днес, представлява маска/шлем/, лесно-почистваща се, за многократна употреба. Дарението е предоставено и съобразено със спешните задачи, които се решават в областната болница. Търсим варианти за закупуване и на защитни гащеризони за многократна употреба и смятаме, че в следващите няколко дни ще решим и тази спешна задача, посочват ротарианците.

Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика