Начало >Добруджа >Общество

След седмица преминаваме към зимно часово време

20.10.2019 г. 10:16:37 ч.
/
След седмица преминаваме към зимно часово време
Седмица остава до преминаването към зимно часово време. Смяната е в неделя, 27 октомври. Точно в 04:00 часа през нощта на събота срещу неделя ще върнем стрелките на часовника с един час назад, тоест от 04:00 часа ще стане 03:00ч.
През септември 2018 година Европейската комисия излезе с предложи местенето на стрелките да се случи за последно през тази година, като различните държави да изберат до март дали искат да останат на астрономическо време (зимно), или на лятно часово време.
Прекратяването на смяната на часа обаче бе отложено за 2021 година.
Снимка:www.dunavmost.com

Коментирайте
Подобни новини
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Времето на 23 юни
Времето на 23 юни
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
Уикендът донесе три първи места и още отличия за певците на „ЗОНЕЛИ“
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)
ВиК-авария тормози собственици на гаражи в блок 6 на Балик (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика