Спипаха към 60 празнуващи в хотелски ресторант в София

17.01.2021 г. 10:55:44 ч.
/
Спипаха към 60 празнуващи в хотелски ресторант в София
Близо 60 души са били спипани снощи в София от полицията да празнуват в ресторант на хотел.

Заведението в хотела е работело въпреки забраната, наложена за ограничаването на разпространението на коронавируса.

Въпросният ресторант е "Панорамата" на хотел "Маринела".

Сред празнуващите са били известни модели и адвокати, уточнява БНР.

Гостите не били отседнали в хотела. По непотвърдена информация част от тях са се опитали да попълнят набързо декларации, че спят в него, за да избегнат санкции.

Здравната инспекция в София е съставила акт на фирмата, която стопанисва панорамния ресторант в хотела в кв. "Лозенец".

Актове са получили и служителите в заведението за неправилно носене на лични предпазни средства.

Проверката на полицията през изминалата нощ е установила общо шест заведения на територията на столицата, които са работели незаконно.
Снимка:БГНЕС
Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
Министър Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
Министър Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
КЗП с масирани проверки за нелоялни търговски практики по Черноморието
КЗП с масирани проверки за нелоялни търговски практики по Черноморието
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни в гр. Първомай
БАБХ констатира огнище на шарка по дребните преживни животни в гр. Първомай
Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"
Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"



Яндекс.Метрика