Спират ежедневните брифинги на щаба

04.06.2020 г. 08:49:15 ч.
/
Спират ежедневните брифинги на щаба
100 дни след издаването на заповедта за сформирането на Националния оперативен щаб за борба с разпространението на коронавируса спират ежедневните брифинги.
Това обяви лично премиера Бойко Борисов. Работата на щаба обаче ще продължи до 31 декември 2020 година, уточни Борисов. Епидемията не е отихнала, но чисто психологически искаме да се върнем към нормалния живот. Това е добре за психичното здраве на нацията и на икономиката.
"Благодаря на всички българи за дисциплината и най-вече на хората на първа линия. Справихме се прекрасно, надяваме се да няма втора, трета вълни", заяви Борисов.

Коментирайте
Подобни новини
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"



Яндекс.Метрика