Начало >Добруджа >Общество

Спират водата в ЖК „Добротица” в полунощ заради направа на водопроводна връзка

17.07.2019 г. 16:11:05 ч.
/
Спират водата в ЖК „Добротица” в полунощ заради направа на водопроводна връзка
Община Добрич информира гражданите, че тази вечер от 24.00 часа ще бъде спряно водоподаването в ЖК „Добротица“ за направа на връзка със захранващ водопровод. Дейностите ще се извършат през утрешния ден/ 18 юли/.

Коментирайте
Подобни новини
27 юни е Световен ден на риболова
27 юни е Световен ден на риболова
Адреси с нарушено водоподаване
Адреси с нарушено водоподаване
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт



Яндекс.Метрика