Начало >Добруджа >Общество

Спират водата в ЖК „Добротица” в полунощ заради направа на водопроводна връзка

17.07.2019 г. 16:11:05 ч.
/
Спират водата в ЖК „Добротица” в полунощ заради направа на водопроводна връзка
Община Добрич информира гражданите, че тази вечер от 24.00 часа ще бъде спряно водоподаването в ЖК „Добротица“ за направа на връзка със захранващ водопровод. Дейностите ще се извършат през утрешния ден/ 18 юли/.

Коментирайте
Подобни новини
Ученици от ПГАС – Добрич дадоха символично начало на жътвата в Добруджа (СНИМКИ И ВИДЕО)
Ученици от ПГАС – Добрич дадоха символично начало на жътвата в Добруджа (СНИМКИ И ВИДЕО)
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Община Добричка връчва днес Годишните си награди за 2025 година
Община Добричка връчва днес Годишните си награди за 2025 година



Яндекс.Метрика